MET DE KADEKLINKERS IN KERSTSFEER
Op zaterdag 13 december nam het koor de Kadeklinkers de leden van KBO Gouda mee in de kerstsfeer. Het uit mannen en vrouwen bestaande koor was met circa 20 leden komen opdagen. Voor het eerst sinds lange
tijd was de zon door de wolken gebroken met als gevolg dat dit mogelijk een stimulans was voor de KBO-leden om in grote getale naar de Antoniuszaal te komen. Het koor stond dan ook voor een meer dan 50-koppig groot publiek.
Er was een boekje samengesteld van de kerstliederen die het koor zong. Dat waren vrijwel allemaal heel bekende liedjes (van ‘Stille Nacht’ tot ‘De herdertjes lagen bij nachte’). Dat gaf de gelegenheid aan het publiek om volop mee te zingen. Tussendoor las voorzitter Peter Geurts kerstgedachten voor. Alles bijeen was dat voldoende voor de aanwezigen om na afloop in kerstsfeer naan huis terug te keren.